שילוח ימי בינ"ל

שילוח ימי בינל, שילוח ימי בנלאומי, שילוח ימי לחול

הכלכלה הגלובלית, החיבור בין מדינות ובין עסקים, מביא את התחום של שילוח ימי בנלאומי לשיאים חדשים. אומנם כבר במאות הקודמות שילוח ימי בינל היה נפוץ שכן זו היתה דרך המסחר היחידה בין מדינות אשר הפריד ביניהן ים, הרי שעם השנים המסחר גדל, מספר הסוחרים והחברות גדל, וכן כמות האוניות אשר מבצעות שילוח ימי בינל גדל ללא היכר.

לכאורה, היינו חושבים שהשילוח הימי ייעלם כשהופיעו המטוסים או הרכבות, הרי הרבה יותר מהיר וזול להוביל באמצעות מטוסים מאשר באמצעות אוניות. אך כפי שניתן להבין, לא תמיד זה אפשרי מבחינת הגודל של המשלוח וכן לא תמיד זה זול בהכרח, למשל, כשאונייה מבצעת שילוח ימי בינל, היא יכולה לעצור בנמלים שונים בדרך ולפרוק מכולות, עד ליעדה הסופי. בכל הקשור לשילוח אווירי, זה בעייתי שהמטוס יעצור בשדות תעופה שונים, יפרוק מכולות וימשיך בדרכו.

חברות רבות מתעסקות כיום עם שילוח ימי בינל, הן עובדות עם חברות אשר מחזיקות צי אוניות ואחראיות למעשה לכל התהליך עבור הלקוחות שלהן. בין היתר הן דואגות להובלת הציוד שמיועד לשילוח מיעדו אל האונייה או אל המחסן לפני עלייתו לאונייה, הן אחראיות לכל התהליך הבירוקראטי המקדים וכן לכל התהליך של שחרור המכולות השונות בארץ היעד מן הנמל. בכל מקום אליו מגיעה האונייה ופורקת את המכולה, יש לשלם מס מסוים, החברה אחראית על כך, מה שמאפשר העברת המכולה עם החפצים והציוד אל היעד הסופי שלו.

לסיום, אם אתם מחפשים חברה שמתמחה בשילוח ימי בנלאומי, אתם מוזמנים לפנות אלינו. חברת A Planet, מתמחה בביצוע שילוח ימי לחול. אנחנו מחזיקים צוות נרחב שמבצע את עבודות השילוח ליעדים שונים. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל מגוון רחב של מידע וכן הצעות מחיר אטרקטיביות בנושא. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או במייל.